Weź udział w turnieju BEST Gamers Tournament

0

Serwis Tawernagracza.pl objął patronatem medialnym konferencję oraz największy turniej gier elektronicznych na Politechnice Warszawskiej. W związku z tym będziemy Was na bieżąco informować o działaniach związanych z BEST Gamers Tournament.

Trwają zapisy
Zapisz się już dziś i weź udział w turnieju BEST Gamers Tournament, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia. Zapisy na gry takie jak FIFA, Hearthstone oraz StarCraft trwają do 18.11.2018włącznie. Aby wziąć udział w turnieju, wejdź na stronę internetową www.bgt.net.pl, a następnie uzupełnij formularz rejestracyjny.

best gamers tournament

Kto może wziąć udział?
W turnieju mogą wziąć udział wszyscy studenci dowolnej uczelni. W rozgrywkach drużynowych może wziąć udział jedna osoba nieposiadająca statusu studenta. Śpiesz się, w przypadku gier jednoosobowych decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast w przypadku rozgrywek drużynowych odbędą się eliminacje, jeżeli liczba zgłoszeń będzie znacznie większa niż przewidywano.
To już kolejna edycja tego wielkiego wydarzenia. Warto zaznaczyć, że poprzednie edycje przyciągały nie tylko świetnych graczy, ale również mnóstwo osób związanych stricte z Polskim e-sportem. Tegoroczne wydarzenie zostało wzbogacone o konferencję, dzięki czemu w dniu 7 grudnia wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać, ale również podyskutować z prelegentami na temat e-sportu oraz o produkcji gier.
Weź udział w turnieju BEST Gamers Tournament, na miejscu czekać będą liczne atrakcje, a mianowicie konkursy z super nagrodami, strefa Free-To Play oraz transmisja rozgrywek z widownią.
Więcej informacji znajdziesz na www.facebook.com/BestGamersTournament.
Zapraszamy raz jeszcze, przyjdź i baw się dobrze!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*