Śródziemie: Cień wojny – kupując kartę NVIDIA otrzymasz darmową grę

0
Skorzystaj z okazji

Śródziemie: Cień wojny

Śródziemie: Cień wojny jest grą przygodową, w której nie można narzekać na brak akcji. Wszystko zostało osadzone w tolkienowskim uniwersum Władcy pierścieni. Gra jest kontynuacją wersji z 2014 roku, a mianowicie Śródziemie: Cień Mordoru. Zarówno pierwsza jak i druga część została wyprodukowana przez firmę Bros. Mimo iż gra jest kontynuacją poprzedniej serii to jednak dokonano wielu zmian oraz usprawnień na polu mechaniki rozgrywki.
Producent kart NVIDIA wystartował z najnowszą promocją ”Stwórz swoją armię”, która daje możliwość nabycia gry Śródziemie: Cień wojny całkowicie za darmo, wystarczy nabyć kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub 1080. Przy zakupie notebooka czy komputera, który został w nią wyposażony również bierzemy udział w promocji. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż trwa ona od dnia dzisiejszego 27 wrzesień do 16 października 2017 roku.
Jeżeli chcesz pograć w grę Śródziemie: Cień wojny to zalecaną karta graficzna jest GeForce GTX 1060, która z wpłynie na płynną jakość rozgrywki w jakości 1080p 60 klatek na sekundę. Natomiast prawdziwa zabawa rozpocznie się przy wyższej rozdzielczości lub ustawieniach na poziomie Ultra. Oczywiście najbardziej rekomendowaną kartą graficzną do tejże gry jest GeForce GTX 1080, a także 1080 Ti.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*