Marka Sony wykonała odważny krok. Recenzje gry God of War

0

Z niecierpliwością czekasz na nowe przygody Kratosa, które mają być wyznacznikiem nowej jakości w serii? Mimo, iż nadchodząca wersja gry będzie znacznie odbiegać od poprzedników pod względem mechaniki, marka Sony uważa, że posiada asa w rękawie. Recenzje gry God of War będziemy mogli zobaczyć długo przed premierą. Jest już konkretna data.

Nie ma co ukrywać God of War to zdecydowanie najciekawsza premiera tego miesiąca, dlatego wielu posiadaczy PlayStation 4 wyczekuje 20 kwietnia, kiedy Kratos i jego syn Atreus wkroczą na nasze konsole. Marka Sony będąca deweloperem zdecydowała się wykonać odważny krok, który odmeni dotychczasowy wizerunek serii. Typowy slasher zostanie zastąpiony bardziej taktyczną zabawą, a co najważniejsze nie zostaniemy sami. Arteus nie będzie występował tylko i wyłącznie w przerywnikach fabularnych, a stanie się naszym nieodłącznym kompanem. Czy zostanie w cyklowni God of War już na zawsze?

Czas na recenzje
Marka Sony jest pewna swojego sukcesu nowej formuły na God of War, dlatego zdecydowała się na kolejny krok. Stawiając czoła obecnym trendom, gdzie recenzje wielkich produkcji przeważnie dostępne są w dniu premiery, Sony postanowiło dużo wcześniej wysłać redakcjom klucze na recenzenckie egzemplarze. Z informacji, które możemy wyczytać na Attack of the Fanboy, Sony potwierdza, że embargo na recenzje gry God of War, zostanie zniesione już tydzień przed premierą, a dokładnie 12 kwietnia 2018 roku.
Zatem każdy z nas będzie mógł wcześniej przekonać się, jak branża ocenia God of War. To świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy nie chcą kupować kota w worku. Należy pamiętać, że fakt, iż recenzje gry God of War zdecydowano się pokazać z takim wyprzedzeniem, nie stanowi gwarancji, że będzie to hit. Jednak na podstawie wcześniejszych gameplay’ów dużo na to wskazuje.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*