Red Dead Redemption 2 – przygotuj się na day one patch

0

Przed samą premierą gry Red Dead Redemption 2 w sieci pojawiło się kilka nowych fragmentów rozgrywki. Rockstar ujawnił również, że przed wejściem do gry i rozpoczęciem prawdziwej przygody, musimy pobrać aktualizację.

Premiera
Red Dead Redemption 2 ma swoją wielką premierę już za dwa dni, a dokładnie 26 października 2018 roku. Gra pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli jesteś niecierpliwy i nie możesz się doczekać, to zapraszamy do obejrzenia poniższych filmików. Gwarantujemy, że ujawnią Ci nieco soczystej rozgrywki najnowszej gry Rockstar.
Oficjalne źródła potwierdziły, że Red Dead Redemption 2  w dniu premiery otrzyma day one patch. Rockstar wyjaśnia, że jak w większości gier o tak dużej skali, w dniu premiery dostępna będzie aktualizacja, której celem jest wniesienie poprawek i ulepszeń z ostatniej chwili. Jeżeli zależy Ci na jak najlepszych wrażeniach z rozgrywki, warto zadbać by aktualizacja była pobrana przed wejściem do gry.
Jeżeli złożyłeś zamówienie na Red Dead Redemption 2 w wersji cyfrowej na PlayStation Store czy w sklepie Xbox, już dziś możesz pobrać aktualizację i wstępnie zainstalować na każdej z wymienionych powyżej platform. Dzięki temu zyskasz na czasie i rozpoczniesz grę od razu w momencie piątkowej premiery.

Red Dead Redemption 2

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*