Red Dead Online – wielkie nadejście

0

Mimo, że na premierę Red Dead Redemption II musimy poczekać jeszcze miesiąc, to Rockstar ma dla graczy sporą niespodziankę.

 

Z oficjalnych ogłoszeń Rockstar Games wynika, że nadchodzi Red Dead Online, gra sieciowa w świecie Red Dead Redemption II. Na internetową zabawę w Red Dead Redemption II musimy zaczekać do listopada, jednak wersja beta nadejdzie niebawem.

 

Wersja Online – PS4, Xbox One

 

Rockstar Games na temat Red Dead Online napisali:

 

Red Dead Online to ewolucja klasycznego gameplay’u dla wielu graczy, dziejąca się w oryginalnym świecie Red Dead Redemption. Łączący narrację z konkurencyjną, a także opartą na współpracy grze nowymi, ciekawymi sposobami. Wykorzystując rozgrywkę nadchodzącego Red Dead Redemption II jako podstawę, Red Dead Online będzie gotowe do eksploracji dla pojedynczego gracza jak i z przyjaciółmi. Będzie także oferował ciągłe aktualizacje i poprawki, aby rozwijać się i ewoluować.

 

 Nie ma się co dziwić, że Red Dead Online powstało ramię w ramię z Red Dead Redemption II. Rockstar już wcześniej uczyniło coś podobnego z GTA V i GTA Online. Nie tylko oni zdają sobie sprawę, jakie korzyści do dziś przynosi im GTA Online.

 

Premiera wersji Online

 

W listopadzie każdy posiadacz gry Red Dead Redemption II będzie miał darmowy dostęp do wersji Online. Oficjalna premiera gry przewidziana jest na 26 października tego roku, będziemy mogli zagrać na konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One. Do tej pory nie padała żadna informacja na temat tego, czy gra będzie dostępna na PC.

 

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*