Polska Ekstraklasa Games

0

Piłkarska ekstraklasa kojarzy się przede wszystkim z rozgrywkami na boisku, jednak od tej pory to również gra na konsoli. Właśnie rusza Polska Ekstraklasa Games. Trzeba przyznać, że dla świata esportu, który rozwija się w dynamicznym tempie nie jest to żadną rewolucją. Wiele podobnych rozgrywek przeprowadzanych jest przez Premier League, LaLigę, MLS oraz Ligue 1.

Polska Ekstraklasa Games stoi otworem dla wszystkich graczy. Od tej chwili bez względu na umiejętności i Ty możesz wystąpić w barwach swojego ulubionego klubu Lotto Ekstraklasy. To wielka szansa na zaistnienie w esporcie. Nie musisz się martwić, że nie jesteś profesjonalistą. Jedynym warunkiem do wzięcia udziału w projekcie, jest ukończenie co najmniej 16 lat.
Polska Ekstraklasa Games to jedyna droga do zdobycia punktów w kwalifikacji FIFA 19 Global Series, dzięki którym można znaleźć się na FIFA eWorld Cup 19.

Turniej będzie składał się z trzech etapów. Pierwsze kwalifikacje odbędą się między 5 a 21 marca w formie 32 turniejów. Mamy możliwość wybrania jednej z dwóch konsol – PlayStation 4 i Xbox One. Obowiązuje najprostsza, że wszystkich możliwych zasada kwalifikacji, a mianowicie przegrany odpada. W fazie ligowej, która będzie miała miejsce 30 marca weźmie udział 64 graczy. Na każdą konsole przypada po 2 przedstawicieli każdego klubu Ekstraklasy Lotto. Wiemy już również, że obowiązywał będzie tryb gry jeden na jeden w formule online FIFA Ultimate Team. Łączna liczba spotkań między klubami wynosi 30, natomiast tylko 8 najlepszych drużyn znajdzie się w wielkim finale 26 maja. Chyba nie trzeba mówić, że najlepszy klub zostanie mistrzem Ekstraklasy Games.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*