Ogromna strata GTA IV, ale…

0

Rockstar oficjalnie potwierdza, że wczorajsze doniesienia dotyczące kończących się licencji na wiele utworów, które mogliśmy usłyszeć chociażby jadąc autem w grze GTA IV, są jak najbardziej prawdziwe. Pocieszający jest fakt, że deweloper obiecuje, że nie zapadnie cisza w eterze.

 

Pod koniec kwietnia 2018 roku niektóre utwory dostępne w GTA IV stracą 10-letnie licencje, a co za tym idzie staną się niedostępne.

 

 

GTA IV – stare utwory, zostaną zastąpione

 

Deweloper zaznacza, że z powodu ograniczeń licencyjnych dotyczących muzyki, są zobowiązani usunąć niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej z gry GTA IV szczególnie dużej części rosyjskiej stacji pop, Vladivostok FM.

 

Nie od dziś wiadomo, że każdy medal ma dwie strony, tak również jest w tym przypadku: niektóre z usuniętych utworów zostanie zastąpiona nowym zestawem piosenek na tej samej stacji radiowej. Twórcy gry zapewniają, że poinformują świat o wszelkich zmianach, tak szybko jak będzie to tylko możliwe.

 

Licencje na znaczną część utworów gasną z dniem 26 kwietnia 2018 roku, dlatego możemy się spodziewać, że Rockstar wtedy ujawni informacje dotyczące najnowszych kawałków. W oczekiwaniu na to wydarzenie słuchamy Vladivostok FM! Który utwór z tej stacji zapadł wam szczególnie w pamięć?

 

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*