Nowości 2016/2017 na PlayStation, oj będzie się działo!

0

6 grudnia  odbyło się świąteczne spotkanie dla wszystkich fanów PlayStation,  podczas którego można było nie tylko słuchać ”Last Christams” rozmawiając przy tym o nowinkach wirtualnych, ale i  wypróbować najnowsze tytuły gier dla najpopularniejszej konsoli na świecie. Wniosek nasuwa się sam, a mianowicie Sony nie próżnuje i możemy spodziewać się jak zwykle czegoś genialnego.

Świąteczne spotkanie odbyło się pod hasłem ‘‘Innovation Party”. Z ust Moniki Paplińskiej (przedstawicielki Sony) padło zdanie w którym bardzo mocno zachwala najnowszą konsolę ”PlayStation4 Pro – “to mocarz”. Rzeczywiście ta konsola to istny mocarz a mianowicie jej możliwości zostały sprawdzone wedle najwyższej światowej skali przewidzianej dla wielkich wyczynów, takich jak chociażby w  ”Gran Turismo Sport”. Jeszcze nigdy ściganie się najlepszymi samochodami świata nie było tak bardzo realistyczne. Prawdopodobnie dla większości z nas zagranie w ”Gran Turismo Sport” na konsoli PlayStation 4 Pro to jedyna okazja w życiu,  by zasiąść na dłuższą chwilę za kierownicą chociażby Aston Martina.

Można było również ruszyć na podbój średniowiecznej krainy w grze ”For Honor”. W grze mamy do czynienia nie tylko z rycerzami, ale możemy również  stoczyć  naprawdę pasjonujące walki z samurajami oraz wikingami. Ciekawostką jest fakt, że ‘”For Honor” jest grą sieciową. Mimo, że w pierwszych chwilach od włączenia gra wydaje się banalna, gdyż bez problemu powalimy  jednego czy dwóch przeciwników to jest to złudne wrażenie, ponieważ rozgrywka jest naprawdę wymagająca. Aby zostać jednym z lepszych wojowników, potrzeba do tego nieco większej wprawy do czego przyda się przejrzyście przygotowanego samouczka, który dokładnie wytłumaczy Ci jak zdawać ciosy najskuteczniej raniące przeciwnika.

Fot: Miastogier.pl

Świąteczne spotkanie oczywiście nie skończyło się na tym i dało dalszą możliwość wyjątkowych podróży. Dzięki grze ”Farpoint” oraz technologii PlayStation VR na którą gra ta została specjalnie zaprojektowana,  mogliśmy trafić na całkowicie obcą planetę, na której głównym zadaniem użytkownika jest eliminacja nieprzyjaznych, nieokreślonych istot. Natomiast gra ‘‘NiOh” na tę samą konsolę daje możliwość cofnięcia się w czasie do dawnej Japonii.

Wszyscy prawdziwi fani wirtualnego świata z pewnością wiedzą czym jest ”The Last Guardian”. Tak chodzi o grę, której premierę przekładano tak wiele razy, że stała się ona niemalże legendą. Jednakże na Innovation Party pojawiła się okazja do wypróbowania także i tej gry. Produkcja z pewnością spodoba się wszystkim fanom logicznych zagadek oraz wymyślonych historii.” The Last Guardin” to gra zręcznościowa, ale sama w sobie jest sporym wyzwaniem.

Fot: YouTube

My mamy już plany na zimowe wieczory, a Ty? Warto oderwać się czasem od szarej rzeczywistości i na kilka godzin wcielić się w kogoś z ponadprzeciętną mocą.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*