Miejsce dla e-sportowców w Warszawie – Stolica przyjazna graczom

0

Aktualnie przebywasz w Warszawie i zastanawiasz się, jak możesz się nieco rozerwać? Tak się składa, że mamy dla Ciebie ciekawe miejsce, dzięki któremu możesz opuścić swoją norę i pograć w towarzystwie innych pasjonatów gier. Zobacz niesamowite miejsce dla e-sportowców w Warszawie.

Kultura gamingu w Polsce jeszcze nigdy nie rozwijała się w tak niesamowicie szybkim tempie. Najlepszym tego dowodem jest rosnąca liczba wcześniej wspomnianych barów. Miejsca dla e-sportowców zaczynają gromadzić coraz większą liczbę fanów. Nie ma się co dziwić, gdzie indziej podadzą Ci piwo na dyskietce?
New Meta Bar
New Meta Bar to miejsce dla e-sportowców w Warszawie. Lokalizacja baru jest sporym atutem, znajdziemy go na ulicy Grzybowskiej 30. Do dyspozycji mamy 12 komputerów, na których zainstalowane są między innymi: CS:GO, League of Legends czy Overwatch. Jednak komputery to nie wszystko, gracze mogą skorzystać również z trzech konsoli Xbox One. Bar wyposażony został również w ogromny projektor oraz kilka telewizorów, dzięki czemu mamy możliwość oglądania eventów sportowych.

miejsce dla e-sportowców w Warszawie

Spokojnie, to nie wszystkie atrakcje, jakie zapewnia nam to wspaniałe miejsce dla e-sportowców w Warszawie. New Meta Bar regularnie organizuje konkursy oraz turnieje, w których udział mogą brać wszyscy zainteresowani. Nie wspominaliśmy jeszcze o najważniejszej rzeczy, a mianowicie dostęp do konsoli oraz komputerów jest bezpłatny, jedynym warunkiem użytkowania jest dokonanie dowolnego zamówienia przy barze. Mimo że New Meta Bar dysponuje licznym sprzętem, to bywają dni, że chętnych jest o wiele więcej niż stanowisk. W takiej sytuacji tworzy się kolejka i po godzinie grania następuje zmiana. To jednak nie oznacza, że w tym czasie mamy się nudzić, do dyspozycji mamy również gry planszowe i karciane, przy których możemy usiąść ze znajomymi i napić się piwa czy drinka. Co ciekawe ceny są naprawę przystępne, gdyż każdy, kto przynajmniej raz znalazł się w Warszawskim pubie wie, jak ceny potrafią odstraszyć klienta. W New Meta Bar jest zupełnie inaczej, ceny wręcz przyciągają, sprawdźcie sami.

miejsce dla e-sportowców w Warszawie

Jeżeli już odwiedziliście to wyjątkowe miejsce dla e-sportowców w Warszawie, koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*