Intel Extreme Masters Katowice 2019

1

Z przeprowadzonych badań wynika, że zawody Intel Extreme Masters Katowice to najchętniej oglądana impreza w cyklu IEM. Rok 2019 ma wnieść jeszcze więcej emocji poprzez poprzeczkę wyżej postawioną poprzeczkę. W Intel Extreme Masters Katowice 2019 wezmą udział 24 najlepsze drużyny z całego świata, które zawalczą o nagrody warte milion dolarów.

Intel Extreme Masters  Katowicie

Poprzedni rok:

Intel Extreme Masters Katowice 2019

Intel Extreme Masters Katowice 2019

Jak wynika z oficjalnych informacji, Intel Extreme Masters Katowice odbędzie się standardowo, w dwóch seriach. W Między Narodowym Centrum Kongresowym będzie miała miejsce seria pierwsza, a na niej  odbędą się mecze etapu Legends, z czego osiem najlepszych drużyn dostanie się do Champions (20-24 lutego). Druga seria odbędzie się w najbardziej charakterystycznej dla Intel Extreme Masters arenie, a mianowicie Spodku (28 lutego – 3 marca). Dodamy, że arena Spodka jest w stanie pomieścić aż 11,5 tysiąca osób. Niejednokrotnie największe gwiazdy esportu wznosiły tam puchar IEM. Organizatorzy zapewniają, że również i w tym roku Intel Extreme Masters Katowice 2019 opanuje całe miasto. Szczegółowy harmonogram nie został jeszcze ujawniony. Jednak z całą pewnością poznamy go przed samym wydarzeniem.
Główne gry, w których zmierzą się zawodnicy Intel Extreme Masters Katowice 2019 to: Counter Strike: Global Offensive, Starcraft oraz DOTA 2.
Należy pamiętać, że IEM to nie tylko i wyłącznie rozgrywki dla graczy. Na tym wielki wydarzeniu mamy również możliwość spróbowania swoich własnych sił w kilku grach na wyznaczonych dla nich stanowiskach. Trzeba przyznać, że jest to również świetna okazja do tego, by wziąć udział w targach IEM Expo, na których możemy przetestować najnowszy sprzęt technologiczny. Oczywistym jest również to, że IEM to świetna sprawa dla wszystkich fanów cosplayu. Możemy porozmawiać lub zrobić sobie zdjęcie z postaciami żywcem wyjętymi z gier.

Podsumowując:

Jeżeli jesteś fanem esportu i chcesz się świetnie bawić, to Intel Extreme Masters Katowice 2019 jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz ceny biletów.

Bilety jednodniowe:

20 lub 21 lutego – 50zł
22, 23 lub 24 lutego – 60zł

Karnety:

Karnet czterodniowy 20-24 lutego – 250zł
28 lutego – 3 marca –250zł
Karnet Full Premium Experience – 880zł
Karnet God Mode – 6tys. (WYPRZEDANE)

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*