Fortinte hitem 2018 roku -sprawdźmy, ile zarobił

0

Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że Fortnite to istny hit 2018 roku, pokochali go ludzie ze wszystkich zakątków świata. Koniec roku wraz z imponującą liczbą 200 milionów kont w bazie graczy przyniósł naprawdę sporą sumę pieniędzy. Sprawdźmy, ile zarobił Fortnite w 2018 roku.

Fortnite

Darmowe konto?
Każdy, kto założył konto w grze Fortnite, orientuje się, że tryb Battle Royale jest bezpłatny. Jednak czy aby na pewno tak jest? Rzeczywiście za grę w tym trybie nic nie płacimy, ale gra oferuje nam przy tym masę płatnej zawartości. Koniec 2018 roku był dla Epic Games bardzo owocny, okazuje się, że dzięki grze zarobili ponad 3 miliardy dolarów.

Szczegółowy podział zysków nie jest znany. Specjaliści jednak wyliczyli, że wydatki graczy na iOS to około 1,23 miliona dolarów dziennie. Okazuje się, że gra nie do końca jest taka darmowa. Należy zaznaczyć, że Epic Games do tej pory nie weszło ze swoim hitem na chiński rynek. Przez co zarobki są sporo mniejsze, ale chyba nie mają na co narzekać, prawda?

Fortniete hitem 2018
Pieniądze to nie wszystko, kolejnym sukcesem Epic Games, o którym wspominaliśmy na początku, jest przekroczenie magicznego progu 200 milionów utworzonych kont. Bezapelacyjnie możemy stwierdzić, że Fortnite to hit 2018 roku.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*