E-sport wspiera WOŚP

0

Od 27 lat w naszym kraju ma miejsce wielkie wydarzenie, a mianowicie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zobaczmy, jak e-sport wspiera WOŚP. W tym roku po raz pierwszy serca otworzyły takie organizacje jak platforma e-sportal.pl, Illuminar Gaming, Codewise Unicorns, pashaBiceps.

esportal
Platforma esportal miała świetny pomysł na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za każdą rejestrację w dniach 13-14.01 portal wpłaci złotówkę na szczytny cel. Zachęcamy do rejestracji i świetnej zabawy.

e-sport wspiera WOŚP


Illuminar Gaming
E-sport wspiera WOŚP również poprzez organizację Illuminar Gaming. Na ich aukcji możemy wylicytować Miecz stalowy VEGMINa.

E-sport wspiera WOŚP


Codewise Unicorns
Kolejną organizacją ze świata esportu, która otworzyła serce na pomoc, jest Codewise Unicorns. Możemy zdobyć słuchawki oraz myszki od  SteelSeries jednocześnie pomagając, taka okazja prędko nie nadejdzie. Organizacja przekazała do licytacji również pięciodniowy bootcamp w SkillUp Gaming House.

E-sport wspiera WOŚP


Virtus
Chyba wszyscy wiemy kim, jest Jarosław Jarząbkowski (pashabiceps), dawny gracz Virtus.pro.  On również postanowił pomóc. Cała akcja opiera się na reblogowaniu twittera pashy lub stworzeniu własnego z #MastercardGrazWOSP. Dzięki temu możemy mieć pewność, że firma przeleje 5zł na WOŚP.

e-sport wspiera WOŚP


Zaproszenie na Intel Extreme Master
Dodatkowo były premier Jerzy Buzek wraz z prezydentem miasta Katowice przeznaczyli na licytacje podwójne zaproszenie VIP na tegoroczne wydarzenie Intel Extreme Master. To jednak nie wszystko, na aukcji możemy znaleźć koszulkę z podpisami reprezentacji Polski w Overwatch. Możesz również wylicytować wizytę na Planie programu Misja Esport Macieja Swickiego. Jak widać, e-sport wpiera WOŚP, Ty też możesz. 🙂

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*