Cooler Master CK550 – klawiatura mechaniczna

0

Cooler Master CK550 – idealna propozycja dla graczy, którzy cenią minimalizm

W ostatnim czasie klawiatury mechaniczne zyskują na popularności, szczególnie wśród graczy. Cooler Master postanowił rozszerzyć swoją ofertę najnowszym modelem: CK550.
Czy proste wzornictwo, szczotkowane aluminiom oraz podświetlane RGB LED okaże się receptą na sukces? Dodaj do tego wytrzymałe przełączniki, a posiadasz najkrótszy opis nowego dziecka tajwańskiego producenta, a mianowicie klawiatury Cooler Master CK500.
Nie ma co ukrywać, że popularność urządzeń perfekcyjnych w znacznym stopniu zależy od designu oraz jakości wykonania. W przypadku klawiatury Cooler Master CK500 postawiono na standard, bez żadnych udziwnień, za to design wyraźnie komunikuje solidność urządzenia. Efekt ten uzyskano poprzez wykończenie ze szczotkowanego aluminium.

Jeżeli chodzi o podświetlenie to jest ono realizowane osobno dla każdego klawisza. Dzięki temu przy użyciu oprogramowania od producenta, możemy zaplanować dowolny układ iluminacji klawiatury. Do dyspozycji mamy 16,7mln kolorów. Możemy więc utworzyć wielobarwną mozaikę czy też subtelne, jednobarwne podświetlenie, które podkreśli standardowy design klawiatury Cooler Master CK550.

Zobacz również: Fotel dla graczy TOPGEAR Evolution

Podstawą działania klawiatury mechanicznej są solidne przełączniki. W modelu CK550 zamontowane zostały switche produkcji firmy Gateron, które słyną z wytrzymałości na poziomie 50 milionów przyciśnięć na klawisz. Klawiatura Cooler Master CK550 pojawi się w wersjach z przełącznikami niebieskimi, brązowymi i czerwonymi. Na polskim rynku w pierwszej kolejności będziemy mogli spotkać model wyposażony w najszybsze, czerwone switche.
W Polsce model CK550 pojawi się w połowie lipca, a jego cena to około 410zł.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*