Call of Cthulu – nowe screenshoty i nieco więcej informacji o samej produkcji

0

Wewnątrz Cyanide Studio wciąż trwają prace nad adaptacją papierowej gry RPG – Call of Cthulu.  Już dziś możemy poznać więcej szczegółów dotyczących nowej produkcji  i  zapoznać się z kilkoma nowymi lokacjami z Darkwater Island.  Jak przystało na dobry psychologiczny horror wszystko wygląda dość mrocznie i tajemniczo…

Kim jest Edward Pierce?
Jest to główny bohater całej fabuły i to właśnie w jego postać przyjdzie nam  się wcielić,  by rozwikłać zagadkę tragicznej śmierci Sary Hawkins. Gra będzie stanowiła połączenie RPG, skradanki i horroru psychologicznego, który przy odkrywaniu owej tajemnicy mocno nadwyręży nasze zdrowe zmysły.
Jeśli boicie się zjawisk paranormalnych to mocno rozważcie zakup owej gry. Świat  w niej przedstawiony to przenikające się wzajemnie rzeczywistość i iluzja, a zjawiska, których w żaden racjonalny sposób nie da się wytłumaczyć są codziennością. W końcu zaczniesz się zastanawiać, czy sobie tego wszystkiego nie uroiłeś.
Produkcja całymi garściami czerpie inspirację z klimatu stworzonego przez Lovecrafta, by jak najlepiej oddać charakter wykreowanego   przez niego świata. Po tym co wiemy obecnie można pokusić się o stwierdzenie, że Cyanide Studios wypuścić na rynek naprawdę dobry tytuł…   o ile dobrze wykorzysta tak świetny materiał źródłowy.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*