AGO Rogue – nowa drużyna w League of Legends

0

AGO Rogue to, potencjalnie nowa drużyna w League of Legends, jednak czy aby na pewno tak całkowicie nowa? Po długim czasie nieobecności x-kom AGO wraca do gry z podwójną siłą, a mianowicie polska organizacja postanowiła nawiązać współpracę z Rouge, tworząc tym samym zespół, który rozpocznie rywalizację w rodzimej Ultralidze.

Niewątpliwie coraz więcej inwestorów interesuje się Polską sceną League of Legends, dzięki jednemu z nich powstała nowa drużyna AGO Rogue. Dobór zawodników, a także rozwój kariery pozostaje w rękach ‘’Łotrzyków’’, to właśnie zarząd organizacji na co dzień występującego w LEC ma pozostać decyzyjny w tej kwestii. Natomiast za stworzenia zaplecza szkoleniowego oraz prowadzenie działań marketingowych będzie odpowiadać x-kom AGO.

Należy zaznaczyć, że to nie pierwsze zainteresowanie produkcją Riot Games ze strony AGO. W latach 2016-2017 organizacja ta zrzeszała młode talenty, dopełniając doświadczonymi graczami, próbowała swoich sił w  największych lokalnych turniejach. Dążąc tym samym do międzynarodowych sukcesów.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*