Actina PACT w finale Alienware Game Arena

0

Polska drużyna Actina PACT wywalczyła miejsce w wielkim finale pierwszego splitu Alienware Game Arena. Niestety Polacy nie poradzili sobie i przegrali z drużyną Smoke Criminals, otrzymując tym samym tytuł wicemistrzów Alienware Game Arena.

Zacięta walka pomiędzy drużyną Actina PACT, a Smoke Criminals toczyła się o spore pieniądze. Batalia była naprawdę zacięta, można powiedzieć, że przeciwnicy szli łeb w łeb. Dopiero po trzech mapach w wielkim finale Alienware Game Arena to moke Criminals zdobyło najwięcej punktów.
Alienware Game Arena

Mimo iż gracze drużyny Actina PACT nie zajęli pierwszego miejsca, to i zgarnęli 2 tysiące dolarów, a także zaproszenie do udziału w drugim sezonie rozgrywek. Drużyna Codewise Unicorns również poradziła sobie nieźle, a mianowicie ich zmagania zakończyły się w półfinale. Ich również zobaczymy w drugim sezonie, tym razem drużyna wygrała tysiąc dolarów. Niestety Izako Boars nie przedarło się do fazy pucharowej. Znajdując się na piątej pozycji, wygrali 500 dolarów oraz udział w branżach drugiego sezonu Alienware Game Arena.
Końcowa klasyfikacja
1. Smoke Criminals – wygrana 3,000 dolarów oraz udział w drugim sezonie
2. Actina PACT – wygrana 2,000 dolarów oraz udział w drugim sezonie
3-4. Brutalis – wygrana 1,000 dolarów oraz udział w drugim sezonie
3-4. Codewise Unicorns – wygrana 1,000 dolarów oraz udział w drugim sezonie
5. Izako Boars – wygrana 500 dolarów oraz udział w branżach do drugiego sezonu
6. eSuba -wygrana 500 dolarów oraz udział w branżach do drugiego sezonu
7. Dark Tigers – wygrana 500 dolarów
Na rozpoczęcie kolejnego splitu rozgrywek nie musimy długo czekać, a mianowicie już pierwszego kwietnia startuje drugi sezon Alienware Game Arena. Do zwycięskich drużyn: Smoke Criminals, Actina PACT, Brutalis, Codewise Unicorns dołączą również dwie drużyny z branży wraz z dwoma formacjami z otwartych kwalifikacji.
Zapraszamy również na naszego twitcha: https://www.twitch.tv/tawerna_gracza
Komenatrze

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*